Dlouhá noční košilka Bella ecru růžičky
Kód: 5903142019334 5903142019433 5903142019532 5903142019631 5903142019730 5903142019839 Zvolte variantu



Související produkty
Detailní popis produktu
Dlouhá dámská košilka Bella je vyrobena ze 100% bavlny, která zajišťuje příjemný pocit na pokožce a vysokou prodyšnost. Košilka má jemný květinový vzor v oblíbených barvách ecru a se vzorem růžiček. Její dlouhá délka poskytuje pohodlí. Košilka je vybavena krátkými rukávy. Výstřih je kulatý a propínací na knoflíky.
Velikostní tabulka
| M | L | XL | XXL | 3XL | 4XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A | 55cm | 58cm | 61cm | 64cm | 67cm | 70cm |
| B | 112cm | 115cm | 116cm | 116cm | 117cm | 118cm |
Údržba a praní
- Perte do 40°C programem šetrného praní.
- Nebělte a chemicky nečistěte.
- Nesušte v sušičce.
- Perte a žehlete otočené na ruby.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské a dívčí noční košile a košilky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Pro koho: | Dámské |
| Materiál: | Bavlna |
| Velikost: | M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | dlouhá |
| Typ rukávu: | krátký rukáv |
| Výstřih: | kulatý |
| Vzor: | květinový |
| Zapínání: | knoflíky |
| Značka: | Regina |
| Složení: | 100% bavlna |
| Struktura látky: | úplet |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Regina je polská značka nočního prádla, kterou vyrábí společnost Regina Szajna Spółka Komandytowa se sídlem v Lodži. Specializuje se na dámská a pánská pyžama a noční košile – noční prádlo pro ni není okrajová kategorie, ale hlavní obor, kterému věnuje celou výrobu. Právě úzká specializace je důvod, proč toho od Reginy najdete tolik: když firma šije jen věci na spaní, má prostor dělat je v mnoha střizích, délkách a vzorech.
V Ponožkovně patří Regina k našim nejpočetněji zastoupeným značkám – aktuálně od ní nabízíme více než 350 produktů. Ženám jsou určena dámská pyžama a noční košile, mužům pánská pyžama. Jestli sáhnete po klasickém dvoudílném pyžamu, nebo po volné košilce, necháme na vás – hlavní je, aby se vám v tom dobře spalo.
Pyžamo je přitom oblečení, které nosíte častěji než většinu šatníku, jen se s ním nechodí ven – proto se na něj při nakupování snadno zapomíná. Pokud to vaše už pamatuje lepší časy, Regina z Lodže je dobré jméno, u kterého začít s výběrem nového.
| Výrobní společnost : | Regina Szajna Spółka Komandytowa |
|---|---|
| Adresa : | Al. Kościuszki 23/25, 90-418 Łódź, Polsko |
| E-mail : | zamowienia@regina.pl |
