Body Obsessive Perisia Teddy XS-2XL
Kód: 19459-1589571 19459-1565840 19459-1589570 Zvolte variantu



Související produkty
Detailní popis produktu
Černé body - otevřený rozkrok - zapínání do více poloh, nastavitelná ramínka - odnímatelná ramínka v rozkroku - košíčky s kosticemi - krajka a průsvitný materiál - pružná tkanina - navrženo v EU - bez niklu - Ceníte si sofistikovaný styl ve spojení se smyslným vzhledem a pocitem pohodlí? V tomto luxusním černém body se budete cítit krásně a smyslně jako nikdy předtím! Lehký materiál v kombinaci s květinovým motivem dokonale obepne vaše tělo a pomůže vám znovu objevit sami sebe. Složení: 90% polyamid, 10% elastanDiskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Obsessive je značka svůdného a erotického prádla z Polska, kterou vyrábí společnost Amocarat sp. z o.o. v Czanci. Specializuje se na erotické komplety, body a košilky – tedy prádlo, které se nekupuje proto, že je potřeba, ale proto, že umí udělat dojem.
V Ponožkovně od značky Obsessive nabízíme více než 250 produktů, takže je z čeho vybírat. Erotické komplety potěší jako dárek k výročí i jako překvapení jen tak, body oceníte, když chcete jeden výrazný kousek místo celé skládačky, a košilky bývají sázka na jistotu při prvním, opatrnějším nákupu. Pokud si u dárku nejste jistí velikostí, sáhněte spíš po volnější košilce – odpustí víc než přesně tvarované body. Celou nabídku značky najdete v kategorii dámské spodní prádlo, jemnější a každodennější alternativou pak jsou klasické spodní košilky.
A jestli vás překvapuje, že značku Obsessive potkáte zrovna v Ponožkovně – u ponožek náš sortiment začíná, ale rozhodně jím nekončí.
| Výrobní společnost : | Amocarat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Amocarat sp. z o.o.) |
|---|---|
| Adresa : | ul. Królewska 1, 43-354 Czaniec, Polsko |
| E-mail : | info@obsessive.com |
