Punčocháče s krajkou Supreme černé 15 DEN
Kód: 8592963186355 8592963186362 8592963186348 Zvolte variantu



Související produkty
Detailní popis produktu
Punčocháče jsou vyrobeny z příze s dvojitým nápletem (ovinutý nylon a lycra), což výrazně zvyšuje jejich životnost. Obvodový lem je plochý, pohodlný při chůzi. Punčocháče mají bavlněný klín a neviditelné zakončení špičky. Mají jemnost 15 DEN.
Velikostní tabulka
| Velikost | S | M | M/L | L | L/XL | XL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Obvod boků | 88-98 | 96-108 | 96-110 | 106-120 | 104-128 | 112-128 |
Údržba a praní
- Perte pouze v ruce.
- Nebělte a chemicky nečistěte.
- Nesušte v sušičce.
- Nežehlete.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Gabriella je polský výrobce punčochového zboží – punčocháče, punčochy a samodržící punčochy vyrábí firma GABRIELLA D.B. KRAJDA sp.j. v Lodži už od roku 1996. Zatímco spousta značek zkouší od všeho trochu, Gabriella zůstala u jednoho řemesla a právě tahle úzká specializace je na jejím zboží znát.
U nás v Ponožkovně od ní aktuálně najdete více než 200 produktů. Vybírat můžete mezi punčocháči na každý den i ke slavnostnějším příležitostem, klasickými punčochami a samodržícími punčochami, které drží na svém místě bez podvazkového pásu. Punčochové zboží je zkrátka obor, ve kterém se Gabriella pohybuje celou svou historii – ne doplněk sortimentu.
Celou nabídku značky máte pohromadě v kategorii dámské punčochové zboží, kde si Gabriellu pohodlně porovnáte s ostatními značkami. A protože punčochy mívají talent roztrhnout se těsně před odchodem z domu, nebojte se vzít rovnou dvoje do zásoby.
| Výrobní společnost : | GABRIELLA D.B. KRAJDA SPÓŁKA JAWNA |
|---|---|
| Adresa : | ul. Brukowa 13, 91-341 Łódź, Polsko |
| E-mail : | gabriella@gabriella.pl |
